0

Про нас

При започаткуванні компанії у 2011 році основною метою було створення такої платформи, яка б вирізнялась дієвим та нестандартним підходом вирішення логістичних завдань, базуючись на принципах порядності, відповідальності та розумного співвідношення ціни та результату наданих послуг. За цей період часу ми напрацювали багато рішень, які допомагають нашим клієнтам: оптимізувати, здешевити, пришвидчити виконання поставлених завдань по складу. Також є досить суттєва база забезпечення запасними частинами, більше п’ятдесяти найменувань в наявності. Не зупиняючись на досягнутому, ми постійно розбудовуємо партнерську базу по сервісному обслуговуваню нашої техніки. Партнерські серсісні служби представлені в двадцяти регіонах нашої країни. 

За 8 років EUROCAR-LOGISTICS зарекомендувала себе як надійний постачальник б/в складської техніки та запчастин для бізнесу та фізичних осіб.

 

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ EUROCAR-LOGISTICS:

 

  • Результативність – пошук всіх можливих варіантів вирішення конкретного замовлення, що включає індивідуальній підхід до кожного клієнта.

 

  • Компетентність – постійне вдосконалення навичок та поглиблення знань з урахуванням змін на ринку складської техніки Європи та України.


  • Добросовісність – ми гарантуємо підбір різних варіантів Вашого замовлення . Даний принцип також включає сумлінність, ретельність підготовки та оперативність при виконанні своїх зобов’язань.

 

  • Розумне співвідношення ціни на  товари та їх якості.

 

Ми імпортуєм техніку відомих світових марок ― LINDE, TOYOTA, HYSTER, STILL, JUNGHEINRICH, MANITOU, GROWN. 


Ресурс такої техніки доволі високий щоб стабільно працювати без капітального ремонту.
Вся техніка проходить повний технічний огляд, та проводиться усунення всіх несправностей. 


Будемо раді співпрацювати з Вами!

тел. 0677765060

email:eurocar-logistyka@ukr.net